Dark Hunters [DH] - ASG Pewel Wielka - Jeleśnia

Dark Hunters [DH] - ASG Pewel Wielka - Jeleśnia

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Zasady - od tego zacznij przeglądanie forum.

#1 2011-01-23 20:45:22

 Stozi

Administrator

23211519
Skąd: Jeleśnia/Żywiec
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 6
Punktów :   

SPRZEDAM,KUPIE,ODDAM.

Jeśli macie coś na sprzedaż , lub chcecie coś kupić, piszcie może właśnie ktoś będzie zainteresowany!!


Jeszcze raz mi coś zmienisz to zabije a to jest temat po ASG i prosze o nie zmienianie moich postów!

Ostatnio edytowany przez AnimaVilis (2011-01-24 00:41:07)


"Naszą największą zaletą nie jest to, że nigdy nie upadamy, ale to, że zawsze potrafimy się podnieść." Ralph Waldo Emerson

Offline

 

#2 2011-01-23 22:28:11

 T!M!

Szeregowy

0700884749
Skąd: Prowincja
Zarejestrowany: 2011-01-23
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: SPRZEDAM,KUPIE,ODDAM.

Stozi !!
A wiec tak mam na sprzedaż idealnie parawie nową stacje dyskietek ma ona ok. w chuj lat sam nie wiem ile
ale jest dobra przy dobrym układzie przyjmuje dwie dyskietki naraz, choć trzeba do tego trochę siły ale mysle ze każdy da rade, kiedyś miała kolor biały z tego co dobrze pamiętam lecz teraz ma bardzo stylowy beż na sobie!!!! tak wiec czekam na propozycje, licytacje zacnijmy od 1.00 zł. bo sami rozumiecie chyba że zysk jakiś musze na tym mieć

                                                                                                                       Z poważaniem T!M!

Ostatnio edytowany przez T!M! (2011-01-23 22:29:50)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rebirth.pun.pl www.pfc2d.pun.pl www.klub-bakugan.pun.pl www.fforumowicze.pun.pl www.l2destiny.pun.pl